Noskaidro, vai izvēlētais domēna vārds ir pieejams reģistrācijai

www..eu

Laimē šajos Ziemassvētkos vienu no 100 iPod Touch ar .eu!

2010. gada 17. novembris.

Informācija:
Laimē ar .eu Ziemassvētku izloze ir spēkā no 25. novembra līdz 25. decembrim 2010.
Šajā periodā EURid izlozēs uzvarētājus 2., 10., 18. un 26. decembrī.
Katrā izlozē tiks noteikti 25 uzvarētāji.
Katrs uzvarētājs saņems vienu 8GB iPod Touch ar .eu logo.
Tikai tie dalībnieku pieteikumi, kas saņemti 8 dienu laikā pirms katras izlozes tiks atzīti par derīgiem, lai piedalītos izlozē.
Ziemassvētku izlozes laimē ar .eu iPodi, ar kuru uzvarētājiem nebija iespējams sazināties, tiks izlozēti 26. janvārī 2011.
Visi pieteikumi no iepriekšējām izlozēm ( 2., 10., 18. un 26. decembrī) tiks automātiski iekļauti 26. janvāra izlozē.
Lai izlozes pieteikumi tiktu atzīti par derīgiem, viesiem izlozes dalībniekiem ir jāapstiprina izlozes noteikumi un nosacījumi. Sīkāka informācija būs pieejama winwith.eu no šī gada 25. novembra.

Eiropas .eu domēns no 10. decembra pieejams visas ES valodās

2009. gada 22. decembris.

Jau gandrīz divas nedēļas visi Eiropas iedzīvotāji, uzņēmēji, organizācijas ".eu" domēnvārdus var reģistrēt, izmantojot visu 23 ES oficialo valodu rakstu zīmes. Esam jau saņēmuši pirmos pieteikumus domēnu reģistrācijai gan latviešu valodā, gan kirilicā. Šī iespēja radusies pateicoties ES noteikumiem, kurus Komisija pieņēma 2009. gada jūnijā. Šī ir iespēja Eiropas iedzīvotājiem reģistrēt domēna vārdus sev saprotamā valodā, izmantojot ne tikai latīņu alfabēta burtus no "a" līdz "z", bet arī kirilicu un grieķu alfabētu. Pieprasījums pēc starptautiskajiem domēnu vārdiem ir diezgan liels un tas norāda uz to, ka reģistrēt sev vēlamo domēna vārdu ir jāpasteidzas. Arī mūsu mājas lapā jums ir iespēja pārliecināties, vai domēna vārds ir brīvs, kā arī pieteikt to reģistrācijai mūsu sadarbības partneriem.

Veikt starptautiskā domēna pārbaudi, ja jums nav pieejami speciālie simboli var šeit.

No 2009. gada 10. decembra būs pieejami starptautiskie domēnu vārdi

2009. gada 25. septembris.

Sākot ar 2009. gada 10. decembri Eiropas savienības organizācijām un privātpersonām, būs iespēja reģistrēt nacionālos domēnu vārdus (Internationalised Domain Names (IDNs) ). Tas nozīmē, ka būs iespēja piereģistrēt domēnus ne tikai ar Latīņu alfabēta rakstu zīmēm, bet arī katras ES valsts alfabēta specifiskajiem simboliem. Būs iespējams reģistrēt, piemēram, kārlis.eu. Ar pilnu atbalstīto simbolu saraktu iespējams iepazīties šeit.

SIA "Arstyle" un EURid līgums tiek pārtrauks

2009. gada 10. marts.

Visiem patreizējiem SIA "Artsytle" reģistratūras pakalpojumu izmantotājiem mēneša laikā kopš EURid ziņas saņemšanas .eu domēns ir jāpārceļ uz citu reģistratūru, jo pretējā gadījumā tas kļūs neaktīvs.

SIA "Ekonomikas un Informācijas Risinājumu Aģentūra" (EIRA) bijušajiem "Artstyle" reģistratūras klientiem piedāvā domēna pārnešanas procedūru BEZ MAKSAS *. Lai pārceltu domēnu uz "Eira" reģistratūru Jums ir tikai jāizpilda anketa .eu domēna pārnešanai mūsu lapā.

Pēc pieprasījuma saņemšanas "Eira" ierosinās .eu domēna pārnešanas procedūru, ko domēna patreizējiem īpašniekiem būs jāapstiprina e-pastā!

* Pirmā samaksa būs jāveic tikai .eu domēna reģistrācijas termiņa beigās, ja klients izlemj pagarināt domēnu uz gadu. Patreizējā gada reģistrācijas cena mūsu reģistratūrā ir 9,99 Ls ar PVN.

3 miljoni .eu domēnu 3 gadu laikā

2009. gada 28. februāris.

Trīsmiljono domēna ".eu" nosaukumu 11. janvārī ir reģistrējis Vācijas iedzīvotājs. Divarpus gadus pēc augstākā līmeņa interneta domēna ".eu" izveides tas liecina, ka domēns darbojies veiksmīgi. Eiropas valstu vidū tas ir ceturtais populārākais interneta domēns, savukārt pasaulē — devītais. Popularizējot nepārprotamu Eiropas tiešsaistes identitāti, ".eu" palīdz iedzīvotājiem un uzņēmumiem pilnībā baudīt vienotā tirgus nestos augļus. Starptautiski uzņēmumi un MVU, NVO un ideju laboratorijas, kā arī eiropieši privātā kārtā izmanto ".eu" kā pazīšanas zīmi tīmeklī.

"Trīs miljoni domēnu ".eu" liecina, ka Eiropas interneta lietotāji uzticas ".eu"," sacīja Es informācijas sabiedrības un plašsaziņas līdzekļu komisāre Viviāna Redinga. "Šis sasniegums nedaudzus mēnešus pirms domēna izveides trešās gadskārtas norāda, cik nepārprotami ".eu" iemantojis sabiedrības labvēlību: aizvien vairāk interneta lietotāju izmanto iespēju tiešsaistē apliecināt savu eiropeisko piederību. Īpaši priecājos, ka palielinās to mazo un vidējo uzņēmumu skaits, kuri pieņēmuši ".eu" kā neatņemamu daļu no sava uzņēmuma identitātes, un ar nepacietību gaidu, kad vēl vairāk uzņēmumu sāks izmantot ".eu" nodrošinātās priekšrocības."